جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

اخذ ویزا

یکی از خدمات برجسته شانلی گشت، اخذ ویزای توریستی، تجاری و مسافرتی برای متقاضیان به کشورهای حوزه شنگن، ژاپن و کانادا می‌باشد. متخصصان ما با تجربه و دانش کافی در امور اخذ ویزا، مشاوره‌های دقیق و مفیدی در تهیه مدارک ارائه می‌دهند و سابقه‌ای درخشان در این زمینه دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پیکاپ

شرکت شانلی گشت برای جلوگیری از اتلاف وقت و صرفه‌جویی در هزینه‌های مربوط به اخذ ویزا در کشور سوم، خدمات پیکاپ ویزا را برای مشتریان خود فراهم کرده است. با استفاده از این خدمات، متقاضیان دیگر نیازی به سفر مجدد به کشور سوم برای دریافت ویزا نخواهند داشت.

وقت سفارت

با توجه به شرایط کنونی برای گرفتن وقت سفارت‌های مربوط به اخذ ویزا در کشورمان، شرکت شانلی گشت شرایط ویژه‌ای را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا در این زمینه به آن‌ها کمک کند. افرادی که نیاز به وقت سفارت دارند، می‌توانند با ما تماس بگیرند تا از خدمات ما بهره‌مند شوند.

رزرو هتل

برای اینکه بتوانید به کشور دیگری سفر داشته باشید ، حتما متقاضیان نیاز به اسکان در کشور مقصد را دارند ، شانلی گشت با تکیه بر تجربه بالا و با ارتباط های قوی خود با هتل های مختلف در سر تا سر دنیا ، میتواند بهترین گزینه رزرو هتل و اسکان در کشور مقصد را با بهترین قیمت های پیشنهادی برای مشتریان خود فراهم نماید .

مترجم

یکی از ملزومات اساسی برای اخذ ویزای هر کشور، ترجمه مدارک مورد نیاز سفارتخانه مقصد است. این مدارک باید حتماً توسط مترجم رسمی ترجمه و تأیید شوند. شانلی گشت با بهره‌گیری از تجربه بالا در امور مربوطه، این فرآیند را به بهترین شکل ممکن انجام می‌دهد.

بیمه

برای سفر به کشورهای مختلف دنیا، داشتن بیمه درمانی و حوادث ضروری است. شانلی گشت، برای تضمین سلامت مشتریان، ارائه بیمه را در مجموعه خدمات مسافرتی خود قرار داده است. شما می‌توانید در هر زمان با مشاورین ما تماس بگیرید و از این خدمات بهره‌مند شوید.

پیمایش به بالا